Zautomatyzuj procesy KYC, KYB
i AML

Opracuj środki należytej staranności wobec klienta oraz kontroli KYC i AML na podstawie przyjętych strategii zarządzania ryzykiem. Wykorzystaj mechanizm automatyzacji, aby zredukować udział czynności manualnych. Włączaj ludzi do procesu tam, gdzie wnoszą największą wartość.

Zwiększ wydajność oraz zapewnij komfort i wygodę klientów.

 • Rozwiązania KYC
 • Automatyka KYC
digital
WARSTWOWA AUTOMATYZACJA

Cyfrowy proces nawiązywania relacji z klientami

Od zautomatyzowanych strategii, przez dynamiczne profilowanie ryzyka, zintegrowane kontrole danych, wymianę informacji z klientami i przekazywanie złożonych problemów na odpowiedni poziom kompetencji.

Wykorzystaj oferowane przez nas rozwiązania w celu usprawnienia i dopasowania skali procesu wdrażania klientów. Realizuj zadania z zakresu zapewnienia zgodności z przepisami w bardziej efektywny sposób, zapewniając jednocześnie wysoki poziom komfortu i wygody dla klienta.

WYDAJNOŚĆ I OPŁACALNOŚĆ

Proces ciągłej weryfikacji klienta (pKYC) i monitorowanie ryzyka

Przejście od przeglądów okresowych do modelu opartego na ciągłych zmianach, które powodują pojawianie się alertów wymagających weryfikacji.

Wykorzystaj rozwiązanie do zautomatyzowania zarządzania ryzykiem i zintegrowania ze zbiorami danych, aby wykryć istotne zmiany na kontach klientów.

Twórz lepsze doświadczenia klientów, ponieważ są oni proszeni o informacje tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

weryfikacja
  kontrole danych
  JEDEN KOMPLETNY EKOSYSTEM

  Zintegrowane kontrole danych

  Zintegruj źródła danych KYC i AML z własnym ekosystemem.

  Stosuj proste i niezawodne procesy wdrażania oraz monitorowania ryzyka. Możesz wybrać, które kontrole danych KYC i AML chcesz zintegrować z własnymi procesami, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

  Wybierz bogate źródła danych z bazy Orbis i GRID oraz od innych globalnych dostawców do wszystkich kontroli dotyczących tożsamości, ryzyka, nadużyć i zgodności z przepisami. Realizuj procesy KYC i pKYC dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w dowolnie wybranym miejscu na świecie.